Корзина
 (0)
  • +38 (067) 342 34 74
  • +38 (066) 681 83 38
  • +38 (093) 431 56 62
Новини:

поступлення пряжі

поступлення пряжі

Оплата

Нижче ми приводимо перелік способів оплати замовлень в нашому інтернет-магазині. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звяжіться з нами для їх уточнення.


             Ми пропонуємо вам декілька видів оплати:

- поштовий переказ по Україні або післяплата:

При даному способі оплата здійснюється на пошті при отриманні замовлення. При цьому, додатково оплачується приблизно 5% від вартості замовлення за поштові послуги. Розміри тарифів встановлюються поштовою службою України.

- банківський переказ:

                   Переказ здійснюється в відділенні банку. В цьому випадку комісія банку складає 0,5-1% від вартості замовлення. Точний розмір ви зможете довідатись в своєму відділенні банку
- поповнення картки  ПриватБанку або VISA РФ "Аваль"
- оплата на розрахунковий рахунок

номер рахунку та реквізити повідомимо на ваш запит.

 Увага !

Після оплати замовлення обов'язково зв'яжіться з нами і повідомте про факт оплати. У повідомленні вкажіть номер замовлення та суму, яку ви оплатили. Якщо протягом трьох днів з моменту замовлення ви не підтверджуєте оплату, Ваше замовлення буде скасоване.
 

               Відмова від замовлення і грошове відшкодування:

Ви можете відмовитися від вашого замовлення до моменту його відправки. У даному випадку ми просимо Вас негайно зв'язатися з нами! Якщо Ви оплачували замовлення за передоплатою і з яких-небудь причин вирішили відмовитися від нього, ми повертаємо вам всю суму, за винятком комісії банку (системи переказу). Для повернення коштів повідомте нам ваші банківські реквізити та номер замовлення.

Авторизація
Передзвонити до Вас?
 
Повідомити коли з'явиться